Helloween

Datum akce: 
15. 10. 2020
Interpret: 
Styl hudby: 

Heavymetalové legendy HELLOWEEN chystají nové studiové album, se kterým v příštím roce vyrazí na turné.

Nevynechají ani Českou republiku, nový materiál přivezou v říjnu do O2 areny v Praze!
Hvězdná sestava HELLOWEEN naservírovala nedávno svým fandům opulentní živák »UNITED ALIVE« se kterým si mohou všichni fanoušci připomenout famózní, více než rok trvající, PUMPKINS UNITED World TOUR, které předčilo všechna očekávání.
Sascha Gerstner k tomu dodává: „Zpětná vazba od fanoušků i médií byla ohromující ve všech ohledech. To vás nejlíp nakopne k další práci, abyste ukázali ještě více! Tak jo, pojďme na další kolo!“.
Nyní už je to tedy oficiální! ULTIMATE HELLOWEEN PARTY bude pokračovat a je asi milion důvodů se této show zúčastnit! Kromě hitů, které drží fanoušky pohromadě už po tři desetiletí, přiveze sedmero muzikantů z HELLOWEEN také zbrusu nové, dosud nepojmenované album, na kterém v současné době intenzivně pracuje ve studiu v Hamburku (tam, kde to všechno v roce 1984 začalo). Nové pecky představí živě svým příznivcům po celém světě v rámci UNITED ALIVE World TOUR PART II, které odstartuje v září 2020.
Německá ikona melodického heavy metalu tak doslova oživí podzim, protože se znovu objeví na velkých podiích. Silnější, s novým materiálem a s obrovskou dávkou nadšení a nakažlivé energie!
Zastávka u nás vychází na 15. října 2020 v pražské O2 areně!
Tohle si žádný fanoušek metalové dýně rozhodně nemůže nechat ujít!