Dirty Loops

Datum akce: 
30. 10. 2018
Interpret: 
Styl hudby: 
Festival: 

Strhující energický groove poprvé v České republice! Hudební exploze, co vás dostane do kolen a zejména neuvěřitelný falzet Jonaha Nilssona a hudba nové dimenze, která dobývá svět. Švédské trio s nezaměnitelným zvukem, jejichž vpád na světovou hudební scénu byl převratný. Špičková moderní formace energicky a rozmanitě kombinující Jazz, groove, funky i elektronickou hudbu, které kraluje neuvěřitelný rozsah a barevnost hlasu zpěváka a frontmana Jonaha Nilssona.

Původní iniciativa tria rozhodně nebyla mít kapelu na plný úvazek. Začalo to nevinným kreativním projektem pro zábavu, kdy Jonah, Henrik a Aaron vzali song Lady Gaga "Just dance" a kompletně jej předělali na něco neuvěřitelného s naprosto vlastním unikátním zvukem. Tohle video obletělo svět a bez jakéhokoliv vlastního proma kapely nasbíralo přes 2 miliony shlédnutí! Postupně pokračovaly ve stejném modelu coverů songů Justina Biebera, Rihanny, Britney Spears...až narazili na kanadského producenta Davida Fostera, se kterým vytvořili svůj první hit s názvem "Hit me" a natočili své debutové album Loopified. Už během prvních 15 vteřin titulního songu je slyšet neskutečný tlak bicích, silný vysoce postavený vokál a ohromující technicky propracovaný basový fill.
Mnoho ortodoxnějších milovníků tradičního jazzu by mohlo Dirty Loops odsuzovat za jejich přelomovou fúzi jazzu a mainstreamovějšího typu pop music. Ale tato švédská parta úspěšně prokázala, že v kombinaci s elementy funky a R&B umí zplodit extrémní groove, který je svěží, divoký, originální a neskutečně podmanivý. Tímto svým vlastním stylem se stali průkopníky v evoluci moderní muziky.

Jonah Nilsson - zpěv, klávesy
Henrik Linder - baskytara
Aaron Mellergardh - bicí

Cena vstupenky:
do 30.6. za 790,-
do 31.8. za 890,-
od 1.9. za 990,-

Předprodej na http://bit.ly/Lístky-Dirty_Loops
Více info na www.groovebrno.cz