Alicia Keys - Odloženo!

Datum akce: 
25. 6. 2020
Interpret: 
Styl hudby: 

ALICIA KEYS – pražský koncert odložen
ALICIA KEYS odkládá své nadcházející evropské turné včetně pražského koncertu, který se měl původně uskutečnit 25. června 2020 v pražském O2 areně. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, který bude oznámen v následujících dnech.
Děkujeme za Vaše pochopení i trpělivost.

ALICIA KEYS vzkazuje svým fanouškům:
Mým milovaným fanouškům: víte, že mé srdce je zlomené, protože světové turné ALICIA 2020 bude muset být přeplánováno. Všichni trpělivě čekáme, jaká bude ve světě situace. Drželi jsme jednotlivá data tak dlouho, jak jsme mohli, ale bezpečnost a zdraví mých krásných fanoušků jsou na prvním místě. Věřte mi, nemůžu se dočkat, až vás uvidím, a všichni si dohromady zazpíváme z plných plic! Mezitím se opatrujte, buďte trpěliví a brzy se všichni uvidíme. Zbožňuji vás celým svým srdcem!! Nové termíny a další informace budou brzy k dispozici.

PATNÁCTINÁSOBNÁ DRŽITELKA GRAMMY, ZPĚVAČKA, SKLADATELKA A PRODUCENTKA ALICIA KEYS VYDÁ 20. BŘEZNA SEDMÉ STUDIOVÉ ALBUM ALICIA, KTERÉ PODPOŘÍ NA KONCERTNÍM TURNÉ ZAHRNUJÍCÍ I ČESKOU REPUBLIKU.

ALICIA KEYS je patnáctinásobná držitelka ceny Grammy, zpěvačka, skladatelka, producentka, herečka, podle časopisu New York Times nejlépe prodávající autorka, ale i podnikatelka a aktivistka v humanitárních organizacích. Od svého debutového alba “Songs In A Minor” si ALICIA KEYS vybudovala jedinečný repertoár hitů s více než 40 milióny prodaných alb po celém světě. Jako herečka se výrazně zapsala ve filmech „Sejmi eso“, „Holka na hlídání“ nebo „Tajný život včel“. V roce 2011 se poprvé postavila i za kameru jako režisérka jedné z povídek v rámci TV série „Five“, které vyprávějí příběhy žen postižených rakovinou prsu. Zaujala také jako spisovatelka, když vydala knihu “Tears for Water: Songbook of Poems & Lyrics by ALICIA KEYS”, díky které se stala podle časopisu New York Times nejprodávanějším autorem. Jako filantropka je spoluzakládající členkou organizace Keep a Child Alive, kterou zároveň reprezentuje jako její světová ambasadorka.

Na 20. března 2020 chystá (brzy) devětatřicetiletá rodačka z New Yorku vydání nové studiové desky. Tu pojmenovala prostě „A.L.I.C.I.A.“ a vyrazí s ní i na turné. Jednou z evropských zastávek bude i naše hlavní metropole, kde se představí již 25. června 2020.

Kromě materiálu z nového alba představí ALICIA KEYS na koncertech i své klasické hity - od „No One” přes „If I Ain’t Got You” až po „Girl on Fire“ a to v rámci speciální multimediální pódiové prezentace.

Vstupenky a VIP balíčky v prodeji od 27. 1. 2020 10:00 hodin
Live Nation klub: 23. 1. 2020 9:00 – 26. 1. 2020 18:00
Ceny vstupenek: 1790 - 2390 Kč

ALICIA KEYS ANNOUNCES NEW ALBUM ALICIA TO BE RELEASED WORLDWIDE ON MARCH 20TH AND LONG-AWAITED RETURN TO TOURING WITH ALICIA – THE World TOUR

Today global music icon and 15-time GRAMMY Award winner ALICIA KEYS announced ALICIA – THE World TOUR, her highly anticipated return to the stage. Keys will bring her repertoire of worldwide hits to iconic venues across North America and Europe, including a stop at the legendary Radio City Music Hall in Key’s hometown of New York City. The celebrated singer/songwriter/producer will visit major cities on both continents including London, Paris, Berlin, Atlanta, Toronto, Chicago, San Francisco, Los Angeles, and more on the tour produced by Live Nation.

The tour announcement comes fresh off Keys’ exciting news to fans last night that her forthcoming seventh studio album ALICIA is set to be released worldwide on March 20, via RCA Records. Keys also gave fans a first-look at the album’s stunning artwork. Pre-sale for the album is set for Friday, January 24, in celebration of Alicia’s birthday on January 25.

Keys released the anthemic “Underdog,” the album’s new single, earlier this month to critical acclaim (“A be-jeweled slice of pop-soul with a gently euphoric feel” – Clash). The track became the most added song at US top 40 radio upon its release. Previously released singles include “Time Machine” and “Show Me Love,” which earned Keys a record-extending 11th number 1 on the Billboard Adult R&B Songs airplay chart.

In addition to new music, Keys will be bringing her classics - from “No One” to “If I Ain’t Got You” to “Girl on Fire” - to life in a special multi-media, artistic experience on the ALICIA – THE World TOUR stage each night. A meditation on love and life, the show will be a true celebration, filled with the magnetic energy that only live music can create.
Keys will be returning to host the Grammy Awards on Sunday, January 26th, airing on CBS. She will release her book More Myself on March 31, via Flatiron Publishing.