Rock

The Rasmus

Jedna z nejlepších finských rockových kapel The Rasmus se vrátila do Prahy a v plné Lucerně přehráli jejich přelomovou šestnáct let starou desku „Dead Letters“.
Tato čtyřčlenná kapela vznikla roku 1994, tehdy se ještě jmenovali Sputnik, ale své první album „Peep“ vydali roku 1995 již pod názvem Rasmus.
Jako předkapela vystoupili EDDIE STOILOW.

The Rasmus

Finští hitmakeři The Rasmus v Praze přehrají milník Dead Letters

Po ukončení činnosti „lovemetalistů“ him jsou v současné době THE RASMUS asi největší finská rocková kapela. Tahle továrna na rádiové hity se vrací do Prahy, tentokrát do Velkého sálu Lucerny, aby po 16 letech přehrála celou desku „Dead Letters“, která se stala milníkem a jakousi alfou a omegou jejich zářné kariéry. Fanoušci se tak mohou těšit na všechny největší hity jako „In The Shadows”, „First Day Of My Life”, „Guilty “ nebo „In My Life”.

Beth Hart

Fenomenální americká bluesrocková zpěvačka Beth Hart svým úchvatným a barevným chraplákem okouzluje publikum všech koutů světa. Její hlas je nezaměnitelný, energie jejích koncertů nezapomenutelná. Beth v České republice pravidelně koncertuje již od roku 2014 a s každým koncertem získává srdce většího a většího počtu českých fanoušků. Co koncert, to vyprodaný sál. Začala v roce 2014 v Lucerna Music Baru, letos již podruhé vyprodala Fórum Karlín.

Precedens

V osmdesátých letech se skupina Precedens stala fenoménem. Debut Doba ledová přinesl zcela originální tvář rockové scény a jistě jej lze nazvat kultovním albem. Na něj úspěšně navázala i alba následující (Věž z Písku, Pompeje, Aurora) videoklipy a koncerty a řada zásadních úspěchů. Post zpěvačky po prvotním období, kdy byl frontmanem Jan Sahara Hedl (např.

Evanescence

Grammy ověnčení Evanescence se na konci léta vrátí do České republiky! Fanoušci se můžou těšit na jejich největší hity jako jsou My Immortal, Bring Me To Life nebo Everybody’s Fool. Zazní také písně ze zatím posledního alba Synthesis, které kapela vypustila do světa na sklonku roku 2017.

Metallica

Interpret: 

Na sedmdesát tisíc fanoušků si přišli užít koncert slavné Metallicy, která dorazila do pražských Letňan v rámci turné WorldWired Tour. Během koncertu zazněly skladby z celé éry kapely a došlo i na Jožina z bažin v podání Roba Trujilla.
Jako předkapely vystoupili švédští Ghost a Bokassa z Norska.

Alice Cooper v Bratislave / Special guest: Black Stone Cherry

Najväčšia hororová show v rockovej hudbe príde na Slovensko! Legendárny Alice Cooper u nás vystúpi budúci rok s exkluzívnym koncertom. Kráľ hororových show a krstný otec shock-rocku príde vyraziť dych s novou šou Ol Black Eyes is Back Tour 2019. Koncert, ktorý bude zároveň oslavou 5-tych narodenín Rádia Anténa Rock, vypukne v nedeľu 15. septembra 2019 v bratislavskej Incheba Expo aréne. Špeciálnym hosťom budú americkí stoner-rockeri Black Stone Cherry.

Stránky

Přihlásit se k odběru Rock