Kongresové centrum Praha

Charles Aznavour

Legendární arménsko-francouzský šansoniér, zpěvák, hudebník a herec Charles Aznavour se po dvou letech vrátí do Prahy. 16. března vystoupí ještě jednou - „encore une fois“ - v pražském Kongresovém centru s programem složeným z nejznámějších písní své zatím nekončící úchvatné hudební kariéry. Ve svých 93 letech se zdá, že čas a věk pro Aznavoura nic zvláštního neznamenají. To dokázal nejen při nadšeně přijatém koncertu v Praze na jaře 2016, ale i například před několika dny, kdy mu nadšeně tleskali posluchači ve vídeňské Stadthalle za jeho bravurní výkon plný energie.

Evanescence: Synthesis live with orchestra

Dvojnásobní držitelé ceny Grammy Evanescence se v příštím roce vydávají na turné se zastávkou v Praze. Se symfonickým orchestrem a chystaným albem Synthesis, které bude obsahovat nejoblíbenější písně v nových aranžích, vystoupí 17. března 2018 v pražském Kongresovém centru. Předprodej vstupenek v cenovém rozmezí 890 – 2290 Kč bude zahájen v pátek 6. října v 10 hodin v síti Ticketstream.

Nigel Kennedy

Nigel Kennedy je nejprodávanějším houslistou všech dob. Patří k nové generaci umělců, kteří dosáhli úspěchů jak v klasické hudbě, tak v jazzu a rocku. Na jevišti si občas sundával sako a kravatu. „Tak jsem si vytvořil přímý vztah k divákům, uvědomili si, že jsem stejný jako oni. Moje hudba jim tak byla mnohem bližší.“

Kennedy vyniká nejen ve světě klasické hudby. Proslavil se svojí interpretací Jimiho Hendrixe nebo legendárních The Doors.

Charles Aznavour

Interpret: 

Legendární francouzský šansonier, muzikant a herec arménského původu, Charles Aznavour, vystoupil vůbec poprve v Praze a ve zcela vyprodaném Kongresovém centru zaspíval své nesmrtelné hity. Po téměř dvou hodinách na pódiu sklidil bouřlivé ovace nadšených příznivců a milovníků šansonu.

Stránky

Přihlásit se k odběru Kongresové centrum Praha