Bonfire & Friends: A Night With Rock Legends

Datum akce: 
18. 11. 2018
Interpret: 
Styl hudby: 

Ojedinělá sestava legendárních zpěváků, které na společné turné po Německu pozvala kapela Bonfire, zavítá exkluzivně 18. listopadu 2018 i do Plzně!
Tohle fantastické turné uvítají zejména příznivci hard rocku a metalu. Odstartuje ve Fischachu 2. listopadu 2018 a finišuje 20. listopadu v Hannoveru.
Plzeň se stává jedinou zastávkou v celé ČR, kde na jednom podiu zazpívají Joe Lynn Turner, Phil Moog, Geoff Tate, Bobby Kimball, Dieter "Quaster" a další.
Bonfire zahrají historicky největší hity společně se svými přáteli, kterými jsou někdejší či současní zpěváci kapel Rainbow, Deep Purple, Puhdys, Toto, UFO, Survivor, AXEL RUDI PELL, Grave Digger, House Of Lords. Nechybí ani Geoff Tate, který s Queensryche nazpíval výborné album Operation: Mindcrime.
Na rozjezd před tříhodinovým koncertem zahraje svůj hudební set skupina Sebastien.

"Myšlenkou na turné Bonfire a přátelé se zabývám již dlouho," říká Hans Ziller, "chceme hrát ve velkých halách, kdy se Bonfire pasují do role doprovodné skupiny a doprovodí rockové legendy jako Joe Lynn Turner, Dieter Hertrampf, zvaný Quaster, Phil Mogg, Geoff Tate, Bobby Kimbal... každý z nich dostane dostatek prostoru pro několik svých hitů, takže celá tříhodinová přehlídka je nabitá nesmrtelnými rockovými klenoty jako I Surrender, Stone Cold, Lights Out, Doctor Doctor, Jet City Woman, Hold The Line, Africa, The Tiger a First Time. Dále pocta Deep Purple písněmi jako Burn, Child In Time a Smoke on the Water - a to jsme jich vyjmenovali jen pár. A samozřejmě nebude chybět pár hitovek od Bonfire samotných." uzavírá Hans.

Přidat komentář