O2 Arena

Foo Fighters

AMERIČTÍ ROCKEŘI Foo Fighters POTVRDILI NÁVRAT DO ČESKÉ REPUBLIKY

FANOUŠKŮM SE PŘEDSTAVÍ 27. ČERVNA 2017 V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ. NĚKOLIKANÁSOBNÍ DRŽITELÉ GRAMMY, JEJICHŽ NAHRÁVKY SE PRODÁVAJÍ PO MILIONECH A KTEŘÍ VYPRODÁVAJÍ HALY A STADIONY PO CELÉM SVĚTĚ, DORAZÍ V RÁMCI SVĚTOVÉHO TURNÉ, DO PRAHY SE VRÁTÍ PO PĚTI LETECH.

Nick Cave & The Bad Seeds

Nick Cave & The Bad Seeds oznámili osmitýdenní evropské turné, které startuje 24.září v anglickém Bournemouth v International Centre. Evropské koncerty následují show v Austrálii (leden 2017) a v USA (květen & červen 2017). Na tomto turné bude mít evropské publikum poprvé možnost zažít koncertní podobu písní z nového alba Skeleton Tree společně s mnoha dalšími klasickými skladbami Nicka Cavea & The Bad Seeds.

Scorpions

Scorpions
RETURN TO FOREVER TOUR – 50TH ANNIVERSARY

DO ČESKÉ REPUBLIKY SE VRACÍ NĚMECKÁ SKUPINA Scorpions! Scorpions JSOU OD ROKU 2010 NA MONSTRÓZNÍM SVĚTOVÉM TURNÉ, LETOS SE PŘEDSTAVILI NA KONCERTĚ V PARDUBICÍCH A V ROCE 2016 SE VRÁTÍ DO PRAŽSKÉ O2 ARENY, KDE PŘEDSTAVÍ NEJVĚTŠÍ HITY SVÉ PĚT DESETILETÍ TRVAJÍCÍ HUDEBNÍ KARIÉRY.

ONEREPUBLIC

ONEREPUBLIC SE NA ZÁKLADĚ ÚSPĚŠNÉHO A VYPRODANÉHO TURNÉ, KTERÉ ZAHRNOVALO I VYPRODANÝ PRAŽSKÝ KONCERT, VRACEJÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY V RÁMCI SÉRIE NĚKOLIKA EXKLUSIVNÍCH VYSTOPUPENÍ. FANOUŠKŮM U NÁS TENTOKRÁT MATERIÁL ZE SVÉ POSLEDNÍ DESKY A NEJVĚTŠÍ HITY PŘEDSTAVÍ V PROSTORÁCH O2 ARENY.

 

LENNY KRAVITZ

LENNY KRAVITZ

 

v listopadu představí v Praze své nové album Strut

Lenny KRAVITZ oznámil 23. června vydání prvního singlu „The Chamber“ z jeho velmi očekávaného desátého studiového alba „Strut“. V návaznosti na tuto skutečnost ohlásil také první etapu svého světového turné. V pražské O2 areně se tak na něj můžeme těšit 13. listopadu 2014 od 20 hod.

Stránky

Přihlásit se k odběru O2 Arena