Lucerna Praha

Sweet

Interpret: 

Kapela Sweet vznikla roku 1968 a nedlouho po vzniku se začala objevovat na špici světových žebříčků se skladbami jako Funny Funny, Block Buster,Hell Raiser,The Ballroom Blitz,Teenage Rampage,Turn It Down, Fox on the Run a Love Is Like Oxygen. Skupina se proslavila v 70.

Royal Republic

Royal Republic oslaví deset let své existence evropským turné. V České republice vystoupí rovnou dvakrát – 5. 12. v Praze, o den později 6. 12. na brněnské Flédě. Jejich pražský koncert, který se měl původně odehrát v Roxy, se pro velký zájem přesouvá do Velkého sálu Lucerna. Datum koncertu zůstává stejné, tedy 5. prosince 2017.

Interpol

Koncert je do Velkého sálu Lucerny pro velký zájem přemístěn z Lucerna Music Baru. Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

POZor! Změna času koncertu!:
Doors: 19:00, start 20:00

Americká kytarovka Interpol oslaví výročí 15 let od vydání debutového studiového alba Turn On the Bright Lights toto léto několika vystoupeními. Jedním z nich bude i to pražské, které se uskuteční 9. srpna ve Velkém sále Lucerny.

Omega

OMEGA slaví 55 let a 2. 9. se představí v pražské Lucerně.
Nenechte si ujít jedinečný zážitek a přijďte to s kapelou oslavit.

Host: Crystal Palace

Cena od 950 Kč do 1790 Kč

OMEGA - Složení kapely:
Janos Kobor - (voc)
Albert Földi - (Keyboards)
Ferenc Debreczeni - (dr)
Tamas Szekeres - (git)
Katy Zee - (bg)

The Dire Straits Experience

Britská rocková kapela Dire Straits slaví čtyřicet let na scéně a k tomuto výročí vyrazili na turné. Zastavili se i v pražské Lucerně, kde zazněly slavné hity této rockové legendy osmdesátých let. V devadesátých letech sestavu opustil zakladatel Mark Knopfler a od té doby vystupuje formace pod názvem The Dire Straits Experience, ve které částečně působí i původní členové z 80.let. Frontmanem kapely je Markovi Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais.

Smokie

Interpret: 

Anglická glamrocková kapela Smokie, legenda sedmdesátých let vyprodala pražskou Lucernu. Smokie zahráli své nesmrtelné hity, z původní sestavy šedesátých let dnes hraje pouze basák Terry Uttley, od roku 1986 Steve Pinnell na bicí, 1995 Mike Craft - zpěv, doprovodná kytara a Martin Bullard na klávesy a od roku 1996 Mick McConnell - sólová kytara a zpěv.

Smokie

Časový plán koncertů Smokie

Oblíbenci tuzemského publika se vracejí do ČR. Již tento pátek 31.3. jejich písně rozezní sál brněnského Sonocentra a v sobotu 1.4. potěší fanoušky ve Velkém sálu pražské Lucerny. Na obou koncertech program zahájí vystoupení předkapel a my dnes přinášíme časový harmonogram:

Stránky

Přihlásit se k odběru Lucerna Praha