Scott Bradlee´s Postmodern Jukebox

Datum akce: 
3. 5. 2018
Místo: 

Jedinou nevýhodou koncertu Postmodern Jukebox je, že stejně jako všechny dobré věci musí jednou skončit. Ale žádné strachy – PMJ je kapela na cestách a ráda se vrací. A jak vám může potvrdit každý fanoušek PMJ, žádná ze show není nikdy stejná, návštěvníky čekají nové skladby, produkce i noví členové, jejichž řady se stále více rozrůstají.

Hlavní postava projektu Scott Bradlee přichází neustále s novými verzemi popových hitů, kterých má už PMJ na svém kontě požehnaně, navíc ročně odehrají stovky koncertů ve vyprodaných sálech po celém světě, od beznadějně vyprodaných intimních představení až po rozsáhlé extravagantní divadelní show.

PMJ se prezentují jedinečnými verzemi moderních pop hitů v retro stylu.
Jak napsal Houston Press "projekt Scotta Bradleeho se rychle proměnil v celosvětový fenomén, vyprodal sály ve více než 60 zemích po celém světě - a plným právem."

Od chvíle kdy Scott Bradley založil projekt Postmodern Jukebox uběhlo již 8 let a za tu dobu získala jejich videa na YouTube více než 850 milionů zhlédnutí a 3 miliony předplatitelů.

Na první pohled zběsilé tempo rozhodně nezastaví Bradleeho, aby každý týden nesložil a nenahrál pro zástupy fanoušků projektu nějakou novinku. Kolektiv talentovaných hudebníků PMJ tak nechává vzniknout novým verzím současných popových, rockových a R&B hitů v hudebním stylu první poloviny dvacátého století - od swingu po doo-wop, od ragtime po Motown. Sám Bradlee rád říká, že "naše skladby jsou jako pop music ve stroji času".

Minulý rok vydal PMJ pod názvem The Essentials kolekci svých 18 nejoblíbenějších písniček vybraných ze stovek skladeb. Na albu tak nechybí předělávky hitů od Beyonce, The White Stripes, Lorde, Outkast, Miley Cyrus nebo Maroon 5.

PMJ již dávno přesáhl čtyři stěny Bradleeho malého bytu v Queens v New Yorku, kde byla natočena původní videa v dobách, kdy Scott byl jen jedním z mnoha hudebníků pokoušejících se prorazit. Časy se mění, ale duch projektu zůstal stejný - kolektiv hudebníků oddaný nadčasovosti hudby hraje oblíbené hity bez sebemenší stopy ironie.

"Jsem hrdý na svou kapelu, ve které působí řada zajímavých osobností a se kterou nabízíme našim fanouškům úžasné zážitky," říká Bradlee. "Chceme, aby unikli realitě a přidali se k nám na té nejvíc senzační párty ve stylu dvacátých let ve stylu Velkého Gatsbyho. Chceme, aby zažili něco jako silvestrovskou párty, kterou by ve čtyřicátých letech uváděl Frank Sinatra.“

VIP BALÍČKY Postmodern Jukebox Gold VIP Package
Balíček obsahuje:
1 vstupenka na sezení 1. kategorie do prvních 10 řad
Osobní setkání a možnost vyfotit se s členy Postmodern Jukebox
1 Exkluzivní Postmodern Jukebox tour plakát z limitované edice
1 pamětní VIP laminát (Tento laminát Vás opravňuje účastnit se osobního setkání)

Postmodern Jukebox Silver VIP Package
Balíček obsahuje:
1 vstupenka na sezení 1. kategorie do prvních 10 řad
1 Exkluzivní Postmodern Jukebox tour plakát z limitované edice

Každá objednávka musí obsahovat tyto informace:
Jméno zákazníka
Doručovací adresa (včetně země a kraje)
Emailová adresa
Telefon
Počet VIP balíčků

Pravidla a Podmínky Děkujeme Vám za zakoupení Postmodern Jukebox VIP balíčku!
Všechny VIP balíčky se vážou na jméno a jsou nepřenosné. V případě přeprodeje balíčku, je balíček neplatný. Změna jména je možná pouze v případě schválení společností 23/7 Global.
Pokud jste si zakoupili VIP balíček, instrukce k VIP balíčku vám budou zaslány nejpozději 3 dny před konáním koncertu na váš email. Tyto informace budou zaslány na email, který uvedete v objednávce vašeho VIP balíčku. Informace uvedené v objednávce VIP balíčku (email, doručovací adresa) budou použity pro další kontaktování. V případě, že jste vaše instrukce neobdrželi, kontaktujte [email protected] .
VIP balíčky si je možné vyzvednout pouze na místě v den konání koncertu. Vezměte prosím na vědomí, že VIP balíčky jsou nepřenosné a jejich vrácení není možné. Za nedoručení vip balíčku v případě nesprávně uvedených údajů ze strany zákazníka nenese organizátor akce, umělec a prodejce vstupenek žádnou odpovědnost.
V případě, že máte nějaké dotazy ohledně vašeho VIP balíčku, nebo jste neobdrželi váš VIP balíček nebo informace o vip registraci v den koncertu, pište na [email protected] .
Cena od 790 Kč

do 1490 Kč

Přidat komentář