Metallica

Datum akce: 
2. 4. 2018
Interpret: 
Styl hudby: 

METALLICA OZNAMUJE WORLDWIRed TOUR, KTERÝM PODPOŘÍ NOVOU NAHRÁVKU
HARDWIRed…TO SELF-DESTRUCT

METALLICA dnes oznámila evropskou část WorldWiRed tour, která bude odstartována dvěma koncerty v Amsterdamu 4. a 6. 9. 2017. Předkapelou budou norští Kvelertak.

METALLICA vznikla v roce 1981, založili ji bubeník Lars Ulrich s kytaristou a zpěvákem Jamesem Hetfieldem a stala se jednou z nejvlivnějších a komerčně nejúspěšnějších rockových kapel v hudební historii. Během své kariéry skupina prodala okolo 110 milionů alb po celém světě a svým fanouškům se představila doslova na všech sedmi kontinentech.

Vydala několik multiplatinových alb, včetně alba METALLICA z roku 1991 (běžně označovaného jako The Black Album), kterého se jen v USA prodalo více než 17 milionů, což z něj činí nejprodávanější album v historii Soundscan. METALLICA také získala četná ocenění a uznání, včetně devíti cen Grammy, dvou American Music Awards a několika cen MTV Video Music Awards, v roce 2009 byla uvedena do rock and rollové síně slávy a muzea. V prosinci 2013 se METALLICA zapsala do historie svým jedinečným koncertem v Antarktidě a stala se tak první kapelou, která koncertovala na všech sedmi kontinentech během jednoho roku, čímž si vysloužila zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

Kvelertak je norská formace pocházející z města Stavanger, která sbírá nejenom pochvalná ocenění od kritiky, ale získala i několik hudebních cen, v roce 2011 získala čtyřnásobné ocenění Spellemann (Norská obdoba Grammy). Doposud vydali tři alba, poslední titul Nattesferd získal řadu pozitivních ohlasů, mimo jiné i od Rolling Stones, Stereogum a Consenquence of Sound, kteří jej umístili mezi 50 nejlepších nahrávek roku 2016. Kvelertak patří mezi nejpřesvědčivější heavy metalové formace současnosti.

METALLICA: HardwiRed ... To Self-Destruct - výběr z pochvalných recenzí na album:
The New York Times: "METALLICA has embraced its adulthood, reclaiming the attack of its music while jettisoning the image of a hard-rock band as young, fast and out of control;”
Rolling Stone: "METALLICA's “HardwiRed” shreds back to vintage eighties terror;”
Decibel: "METALLICA balances legacy, longevity, and longitude with HardwiRed...To Self-Destruct;"
Kerrang!: "This is METALLICA galvanized, refreshed, refocused and rediscovering themselves. Best thing they've done since The Black album? Yep;"
The Guardian: "METALLICA have just made their finest record in 25 years;"
NME: "METALLICA remain both vital and innovative;"
San Jose Mercury News: "METALLICA has once again deliveRed an album that echoes and underscores the mood of millions;"

Každý zákazník, který si zakoupí vstupenku na koncert, obdrží nové album „HardwiRed ... To Self-Destruct “, a to buď jako fyzický nosič, nebo v digitální podobě. Zákazníci obdrží e-mailem unikátní kód spolu s dalšími informacemi. V případě objednání fyzického nosiče bude účtováno poštovné.

Album HardwiRed ... To Self-Destruct vyšlo 18. listopadu 2016 na vlastním labelu kapely Blackened Recordings a debutovalo po celém světě na první příčce s prodejem přesahujícím 800 000 kusů během prvního týdne. Album produkoval Greg Fidelman, James Hetfield a Lars Ulrich, a je k dispozici v různých konfiguracích na www.metallica.com.

VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL

CENY VSTUPENEK: 1300 – 3100 KČ

K ceně vstupenky bude připočítán manipulační poplatek 100 Kč
K dispozici budou i 3 druhy VIP balíčků v cenách 5699 – 64 200 Kč

VSTUPENKY V PRODEJI OD:

EXKLUZIVNÍ PŘEDNOSTNÍ PŘEDPRODEJ PRO ČLENY FAN CLUBU - LEGACY MET CLUB

OD 21. BŘEZNA 2017 10:00 HODIN

PŘEDNOSTNÍ PŘEDPRODEJ PRO ČLENY KLUBU LIVE NATION (MŮJ LIVE NATION)

OD 22. BŘEZNA 2017 10:00 HODIN

KLASICKÝ PŘEDPRODEJ BUDE ZAHÁJEN 24. BŘEZNA 2017 V 10:00 HODIN

www.metallica.com
facebook.com/METALLICA
twitter.com/METALLICA
Instagram.com/METALLICA

Přidat komentář