Larkin Poe

Datum akce: 
25. 3. 2019
Interpret: 

Prague InternationaI Blue Nights uvádí nový objev americké scény: LARKIN POE s aktuálním albem Venom & Faith
I když se skupina LARKIN POE věnuje tradičním americkým žánrům (blues, Rock, folk, americana), v jejím čele stojí dvě mladé dámy, sestry Rebecca Lovell (* 1991) a Megan Lovell (* 1989). Pocházejí z Atlanty ve státě Georgia a staví na harmonických hlasech, zvuku slide kytary a rockových riffech. Skupina, která se v roce 2014 stala objevem slavného festivalu v britském Glastonbury, se sama přirovnává k legendárním The Allman Brothers. Sestry Lovellovy mají zkušenosti také ze spolupráce s Elvisem Costellem, Conorem Oberstem a dalšími slavnějšími kolegy.
LARKIN POE na svém čtvrtém albu Venom & Faith, které právě vyšlo, našli sami sebe.
"Je to oslava kořenů americké hudby," říká Rebecca. "blues v moderní podobě."
Vycházejíc z kořenů jižanské hudby, sestry vdechují nový život americkému hudebnímu dědictví. Jejich předchozí album Peach bylo nominováno jako nový objev na cenu blues Music Award za nejlepší album .

Amerika má nový hudební objev: LARKIN POE. A vše nasvědčuje tomu, že nový objev má i Česko. Koncert skupiny LARKIN POE, která přijede poprvé vystupovat do Prahy 25.3.2018 se v pražském Jazz Docku vyprodal během několika málo týdnů. Pro velký zájem skupina koncert přesouvá z Jazz Docku do Paláce Akropolis
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Přidat komentář