Imagine Dragons

Datum akce: 
16. 4. 2018
Interpret: 
Styl hudby: 

Krátce po vydání třetí studiovky EVOLVE oznámili Imagine Dragons stejnojmenné světové turné. Nyní přidávají koncerty v Evropě a nechybí ani zastávka v Praze.

Imagine Dragons, držitelé prestižní Grammy a několika platinových ocenění, se na jaře 2018 podívají do arén evropských měst. Na seznamu je i pražská O2 arena, kde jejich koncert proběhne 16. dubna 2018. Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 22. září v 10 hodin v síti Ticketportal. K dispozici budou vstupenky v cenovém rozmezí 1090-1890 Kč. Další informace jsou dostupné na www.fource.cz a www.imaginedragonsmusic.com/tour.

Imagine Dragons vydali třetí studiovou desku EVOLVE letos v červnu. Hned v prvním týdnu se stala nejstreamovanější alternativně-rockovou nahrávkou všech dob. Album dosáhlo na platinové ocenění v pěti zemích, v dalších dvanácti bylo certifikováno zlatě a na Spotify k dnešnímu dni čítá více než miliardu přehrání. Ve Spojených státech je EVOLVE letos jedinou rockovou deskou se zlatou certifikací. Pilotní singl „Believer“ se držel na první příčce amerického Alternative rádia dlouhých 12 týdnů a po 13 letech tak prolomil předchozí rekord v počtu rádiových rotací. Na úspěch navázali singlem „Thunder“, který dodnes nasbíral přes 331 milionů přehrání.

Speciální host: K.Flay.
Další informace jsou dostupné na www.fource.cz a www.imaginedragonsmusic.com/tour.

(eng)
On sale: September 22nd 2017 at 10 am
Price range: 1090-1890 czk
www.ticketportal.cz
www.fource.cz

Imagine Dragons, the multi-platinum, Grammy Award-winning band will visit arenas across Europe starting early 2018. Prague show will take place at O2 arena on April 16th 2018. Tickets will go on sale Friday, September 22nd, at 10am via Ticketportal. Price ranges between 1090-1890 czk.
Special guest: K.Flay.
Details and the complete itinerary are available at www.imaginedragonsmusic.com/tour. More information at www.fource.cz.

Přidat komentář