Electro Deluxe

Datum akce: 
22. 11. 2018
Interpret: 
Styl hudby: 
Festival: 

Oblíbená francouzská formace sedmi nejvyhledávanějších instrumentalistů na francouzské hudební scéně v čele s extrémně podmanivým hlasem amerického frontmana, zpěváka Jamese Copleyho. Základna jejich českých fanoušků neustále roste. Říkají si vlci v rouše beránčím, což naprosto odpovídá. Pod svoji elegantní a charismatickou vizáží totiž skrývají divoké hudební predátory perfektně kombinující Jazz, funky a groove. To vše s lehkostí a nadhledem i v technicky náročnějších instrumentálních partech.

Electro Deluxe jsou zásobárnou hudebních talentů, inspirovali se mýtickými "Funk Brothers" a tradicí legendární značky Motown, a pracují jako studioví hudebníci s umělci na značkách Universal a Motown, jako jsou Ben Oncle Soul a Hocus Pocus, kteří se také podíleli na jejich albech.
V srdci groovové scény a se schopností přesahů do jiných žánrů si užili skromného úspěchu ve své rodné zemi Francii, kde se všechna alba dostala na špičku jazzové hitparády, přestože jsou výhradně v angličtině. Jak sami říkají, jsou spíš Deluxe než Electro, nejsou žánrově vázáni a chtějí i nadále posouvat hranice své hudby.
První hudební šok českému publiku způsobili na Colours of Ostrava. Následně dvakrát navštívili Brno. Poslední koncert v Metro Music Baru byl dopředu beznadějně vyprodán, a proto jsme pro jejich třetí návrat do jihomoravské metropole zvolili větší prostor moderního Sono centra, kde budete mít dostatek prostoru to pořádně rozjet.
V loňském roce byli oceněni BEST BAND 2017 nejprestižnějšími cenami Francie Les Victoires.

James Copley – zpěv
Vincent Payen - trubka
Thomas Faure – saxofon
Bertrand Luzignant - trombon
Jérémie Coke - baskytara
Arnaud Renaville - bicí
Gaël Cadoux - klávesy

Cena vstupenky:
Stání: 490,-
Sezení: 890,-

Předprodej na http://bit.ly/Lístky-Electro_Deluxe
Více info na www.groovebrno.cz

Přidat komentář