Beatfest - Uriah Heep a U.D.O.

Datum akce: 
15. 2. 2019
Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 
Festival: 

Je to venku. Beat Fest, neboli každoroční oslava narozenin Radia Beat bude letos plná zahraničních hvězd. Přijďte na vůbec první historický Beat Fest, kterému nebude vládnout čeština ale světové rockové legendy!!!

Legendární formace URIAH HEEP a nestárnoucí metalové monstrum U.D.O. zavítá v rámci akce BeatFest do Prahy!
Radio Beat a Pragokoncert vás zvou na BeatFest, kde už nyní tvoří hvězdnou soupisku velká jména!
Britští rockoví velikáni URIAH HEEP jsou zpět a svým dokonalým, klasickým rockem přijíždí opět obohatit naši koncertní scénu! „Uriáši“ působí na poli hard rockové scény již bezmála padesát let a energie jim rozhodně neschází! Stále si drží silnou pozici na hudební scéně!
Další hvězdou bude německá heavy metalová skupina U.D.O. v čele s nestárnoucím matadorem Udem Dirkschneiderem. Můžete se tak těšit Udův zvonivý ječák, ale hlavně na pořádný hrubozrnný heavy-Metal!
Obě kapely na BeatFestu zároveň představí svá nová alba, jež vyjdou už za pár dní!
URIAH HEEP představí album s příznačným názvem „Living The Dream“, které vyjde 14. září 2018 a legendární zpěvák Dirkschneider a jeho U.D.O. přivezou novou placku s názvem „Steelfactory“ jež vyjde už 31. srpna!
Koncert velkolepého akce BeatFest, proběhne v sobotu 15. února 2019 v pražské hale Forum Karlín a další kapely budou oznámeny již brzy.
Rozhodně se máte na co těšit!
Vstupenky je možné zakoupit na www.mastersofrock.cz
(externí odkaz)
nebo prostřednictvím předprodejních sítí TicketPortal, Ticketmaster a TicketStream. Vstupenka na stání 790 Kč a stání před pódiem 990 Kč.

Přidat komentář