Avishai Cohen Trio

Datum akce: 
6. 5. 2019
Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 

Během posledních dvou desetiletí si kontrabasista, zpěvák, skladatel a kapelník Avishai Cohen získal pověst jednoho z největších basistů světa, prostřednictvím svých předchozích projektů, jedinečnou hudbou a živými vystoupeními po celém světě.
Avishai Cohen představí své čerstvé kompozice a aranže, vedle nichž zahraje své skladby oblíbené publikem z minulých alb a koncertů.
Na jevišti Avishaie doprovodí nový talent, ázerbájdžánský klavírista a skladatel Elchin Shirinov z Baku, který se od raného věku nechal inspirovat skvělými hudebníky. Avishaiovým dalším partnerem je talentovaný a nadaný izraelský bubeník Noam David, který Avishaie doprovázel i na posledním koncertu tria v Praze v prosinci 2017.
Avishai Cohen je jedinečným a velice uznávaným hudebníkem ve světě jazzu s obrovským mezinárodním přesahem. Jeho neustálé inovace v kombinaci s jeho úžasnými hudebními znalostmi a jedinečné kompozice i nadále vzrušují a inspirují všechny typy publika, odstraňují překážky mezi žánry. Širší veřejnosti přináší své hudební inovace.

Avishai Cohen - kontrabas, baskytara, zpěv / Elchin Shirinov - klavír / Noam David - bicí

www.avishaicohen.com
www.facebook.com/avishaicohenmusic
www.youtube.com/AvishaiCohenMusic

Přidat komentář