Alice in Chains

Datum akce: 
3. 6. 2019
Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 

Alice In Chains jsou jednou z nejúspěšnějších a nejvlivnějších amerických rockových skupin všech dob. Během své pozoruhodné kariéry Alice In Chains získali mnoho nominací na ocenění Grammy a prodali po celém světě více než dvacet milionů alb. Letos vydali vynikající album s názvem "Rainier Fog" a 3.června roku 2019 ho představí publiku v pražském Foru Karlín. Vstupenky za 950 Kč + poplatky budou v prodeji od 10.hodin pátku 9.11. v sítích GoOut.cz, Ticketmaster. Na místě v den koncertu za 1.100 Kč.

Jejich oddaná fanouškovská základna jde do milionů po celém světě. Společně se skupinami Nirvana, Pearl Jam a Soundgarden tvoří Alice In Chains velkou čtyřku, která se v devadesátých letech proslavila město Seattle a navždy změnila sound moderního rocku. Letošní album je poctou městu Seattle, kam se po letech vrátili ze studií v L.A. a tam zrozenému žánru grunge.

Jako host s nimi do Prahy přijedou Black Rebel Motorcycle Club. Ti vydali 12. ledna 2018 své osmé studiové album “Wrong Creatures” , kterému předcházela deska "Specter at the Feast" z roku 2013. Novinku produkoval Nick Launay (Nick Cave, Arcade Fire). Tuto kalifornskou oblíbenou kapelu tvoří Robert Levon Been (zpěv, basová kytara, kytara), Peter Hayes (zpěv, kytara, harmonika) a Leah Shapiro (bicí). V médiích si pochvalují jejich “zemitý Rock ‘n’ roll”, časopis Rolling Stone nazval jejich sound “expanzivním” a Entertainment Weekly ho označil jako “silně hypnotické narko-blues.”

Alice in Chains + special guest: Black Rebel Motorcycle Club (Official Page)
3.6.2019 - doors 19:00
Praha, Forum Karlín
Vstupenky za 950 Kč + poplatky budou v prodeji od 10.hodin pátku 9.11. v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 1.100 Kč.

Více info:

www.aliceinchains.com
www.facebook.com/aliceinchains
www.blackrebelmotorcycleclub.com
www.facebook.com/BRMCOfficial
www.forumkarlin.cz
www.rfch.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Přidat komentář